Reklam
DOLAR: 5.87 TL
EURO: 6.59 TL

Çan AK Parti ilçe teşkilatına bir genel Meclisi aday adayı daha başvurdu.

30 Kasım 2018
399 kez görüntülendi

Çan AK Parti ilçe teşkilatına bir genel Meclisi aday adayı daha başvurdu.

Çan AK Parti ilçe teşkilatına bir genel Meclisi aday adayı daha başvurdu.

Hayri Özcan AK Parti’den İl Genel Meclis Üyesi olmak için başvuruda bulundu

Çan Hacılar köyü doğumlu Çan küçük sanayi esnaflarından iki çocuk babası 1968 doğumlu emekli Hayri Özcan AK Partiden İl genel meclisi aday adayı oldu.

Hayri Özcan, birkaç gönül dostu ile birlikte Çan AK Parti İlçe Parti binasında Murat Okan’ın başvurusunu kabul etmesiyle İl Genel Meclis Üyeliği başvurusunu yapmış oldu. Başvuruları kabul eden Ak Parti Çan İlçe Başkanı Murat Okan; “Allah çıktığın bu kutlu yolda yar ve yardımcın olsun. İnşallah sonu da istediğin gibi biter dedikten sonra Hayri Özcan ise samimi inançtır kimseyi aldatmayacağız,  ne söz verdik ise onu yapacağız 65 köyümüzün  sorunlarını biliyoruz, mesele Çan olunca Allah utandırmasın bu duygu ve düşüncelerle belediye başkanı kim olursa olsun  AK Parti ailesi yanında olacağız, bu kutlu davada kapı kapı gezeceğiz

İl genel meclisi adaylığım için  Çan AK parti ilçe yönetiminden hassasiyet bekliyorum. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun , yarı severiz yaradan ötürü ,Allah mahcup etmesin , geride hoş seda bırakabilmek hayır duası almak, AK partili kazanan belediye başkanı olsun diye dua ediyorum, diğer arkadaşlara yardımcı olsun kısacası durmak yok yola devam şeklinde konuştu.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık