Reklam
DOLAR: 5.87 TL
EURO: 6.59 TL

30 KASIM DÜNYA ŞOFÖRLER GÜNÜ NEDENİYLE MEVLİDİ ŞERİF DÜZENLENDİ.

30 Kasım 2018
354 kez görüntülendi

30 KASIM DÜNYA ŞOFÖRLER GÜNÜ NEDENİYLE MEVLİDİ ŞERİF DÜZENLENDİ.

30 KASIM DÜNYA ŞOFÖRLER GÜNÜ NEDENİYLE MEVLİDİ ŞERİF DÜZENLENDİ.

Çan Şoförleri Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneği Yön.Kur.Başkanı : Tuncay Pulluk ve yönetimi 30  Kasım günü bir mevlidi şerif programı düzenledi.

Program Çan belediye düğün salonunda saat 14-00 başladı. Çanımızın değerli hocaları kuranı keri tilaveti yaparak ilahiler söylediler,  son duayı Çan Çarşı cami imamı   Mehmet Ali Barman tüm şoför camiası bizlere hizmet ediyor, taşıma sektörü, yolculuk  hep onlarla beraberiz Allah kazasız belasız yolculuklar eyleyin kazançları bol olsun şeklinde dua ettirdi.

Programa Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu,  Çan Emniyet Müdürü Cengiz Akpınar  Ak Parti ilçe Başkanı Murat Okan yönetimi, Çan CHP ilçe Başkanı Ümran Aydın ve yönetimi, MHP ilçe başkanı Fevzi Karakaya yönetimi,  Çan İYİ Parti ilçe Başkanı Mustafa Kılıç  ve yönetimi, Çan Belediye başkan  aday adaylarından  Murat Aktaş, adaylar Bülent Öz, Fazıl Sayın, Çan STK Başkanları, şoför camiasından ahirete giden yakınları ve Çan halkı katıldı.

Şoför Nedir

Şoför, kendi başına ve belirli bir süre içerisinde, uzun veya kısa mesafeli yolculuklarda, motorlu yolcu taşıma araçlarını trafik kurallarına uygun olarak, güvenli bir şekilde kullanma ve yolcuların gidecekleri yerlere en iyi şartlarda ulaştırma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

Şoför Görev Ve İşlemleri

Şoför, işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, sağlık, güvenlik ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gerekliliklerine uygun olarak, aşağıdaki görev ve işlemleri yerine getirir.

Çan Şoförleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Tuncay Pulluk

Silinmez iz ve hatıralar bırakarak aramızdan ebediyen ayrılmış bulunan tüm şoför meslektaşlarımı vefa ve bağlılık namına bu anlamlı günde saygı sevgi ve rahmet ile anıyor mekanları Cennet olsun inşallah diyerek tüm katılanlara Çan Şoförleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  adına teşekkür etti.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık