Reklam
DOLAR: 18.4 TL
EURO: 18.0 TL

ÇAN KAYMAKAMI MUSTAFA GÜRDAL 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI YAYINLADI.

30 Ağustos 2022
36 kez görüntülendi

ÇAN KAYMAKAMI MUSTAFA GÜRDAL 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI YAYINLADI.
Reklam

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
Bağımsızlık inancımızı, hür yaşama kararlılığımızı tüm dünyaya bir kez daha ilân ettiğimiz 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıldönümünde, millet olarak hep birlikte bu günü kutlamanın mutluluğunu yaşamaktayız.
Tarihi üstün başarılarla dolu Türk Milletinin iftihar abidesi olan bugün, milli değerlerini ve birliğini muhafaza eden bir milletin en zor şartlarda bile zafer kazanabileceğinin tarihsel ispatıdır.
Bu zafer; özgürlük ve bağımsızlığına düşkün olan Türk Milleti’nin, ordusu ile birlikte Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde 26 Ağustos’ta başlayıp, 30 Ağustos’ta nihayetlendirdiği bir kahramanlık destanıdır.
Kahraman ordumuz, çok zor şartlara ve olumsuzluklara rağmen, eli silah tutan genç, yaşlı tüm vatandaşlarımızla birlikte Milli Mücadele ruhunu yaşatmışlardır.
Haklı gururunu yaşadığımız bu zaferi, ecdadımızdan aldığımız güçle, vatanımız ve bayrağımız uğruna kanını dökmüş olan tüm şehitlerimizin anısına Büyük Türk Milletini ve vatan topraklarını koruyarak gelecek nesillere aktarmak en büyük görevimizdir.
Bu duygularla tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal savaşının tüm kahramanlarını, kanlarıyla, canlarıyla bu toprakları bizlere vatan yapan kahraman şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.


Mustafa GÜRDAL
Çan Kaymakamı

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık