Reklam
DOLAR: 18.4 TL
EURO: 18.0 TL

Çan Erenler Avcılar Atıcılık Derneği Sezon Açılışı Gecesi Düzenlendi

19 Ağustos 2022
164 kez görüntülendi

Çan Erenler Avcılar Atıcılık Derneği Sezon Açılışı Gecesi Düzenlendi
Reklam

 

 

Çan Erenler Avcılar Atıcılık Derneği Sezon Açılışı Gecesi Düzenlendi

Çan Erenler Avcılık ve Atıcılık Derneğince perçemce akşamı akşam namazı sonrası pilav ve aşure gecesi düzenlendi.

Muharrem ayı ve av sezonun açılması nedeniyle Çan ilçesi Erenler Avcılık ve Atıcılık Derneği misafirleri ev sahipliği yaptı. Çanın güzide imamları kuranı kerim tilaveti yaparak ilahiler söylediler. Çan Demirci Cami imam hatibi Halil Sarıoğlu bu güzel akşamda buluştuk yeni açılan av sezonu bereketli ve kazasız, belasız geçmesi için dua ediyoruz. milletimizin birlik beraberliği bozulmasın Allah hepinizden razı olsun şeklinde dua ettirdi.

Geceye katılanlara teşekkür eden Çan Erenler Avcılık ve Atıcılık Derneği Başkanı Metin Aydemir , “Geleneksel olarak düzenlediğimiz pilavı gecesini bu sene Muharrem ayında yaptık. Misafirlere etli pilavı, ayran ve aşure ikram ettik” dedi .

Geceye, Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal, Çan Belediye Başkan Vekili Harun Arslan, Çan Şoförler ve otomobilciler Odası Başkanı Orhan Olgun , Çan Ziraat Odası Başkanı Hasan Şahin, CHP ilçe Başkanı İsmail Hakkı Sezgin,  Deva Parti Çan İlçe Başkanı Mehmet Öz ,18 Mart Çan Termik Santrali Genel Müdürü Uğur Akçal ile Çan ile civar köy avcı derneklerine üye avcılar ve vatandaşlar katıldı.

 

 

FOTO -HABER HÜSEYİN BAŞARAN

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık