Reklam
DOLAR: 18.4 TL
EURO: 18.0 TL

Kaleseramik fabrikaları 65. Yıldönümünü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

27 Temmuz 2022
132 kez görüntülendi

Kaleseramik fabrikaları 65. Yıldönümünü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.
Reklam

Kale seramik fabrikaları 65. Yıldönümünü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.
1957 yılında rahmetli İbrahim Bodur tarafından kurulan Kale seramik fabrikaları 65. Yıldönümünü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Program saat 16-00 fabrika meydanında toplu fotoğraf programıyla başladı.
Kale Grubu’nun kuruluşunun 65’incü yıldönümünün kutlandığı geleneksel Seramik Bayramı’nda konuşan Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay, “65’inci yılımızı yılımızı kutluyoruz. . 65 yıldır sanayi ve üretimin ‘Kale’si olmanın haklı gururunu yaşarken, bundan sonra aynı zamanda bu sene Konserimiz yaptık değerli sanatçımız Mustafa Tuncalp hocamızla seramik müzemizin açılışını yaptık. Rahmetli İbrahim Bodur ve tüm kale ailesinden ahirete gidenler için geleneksel mevlit programımız yapılıyor . Derece alan yüzme tenis ve futbol dalında ödüllerini hep beraber vereceğiz. Kendilerini tebrik ediyoruz aynı zamanda dededen ,babadan, oğuldan, toruna sünnet geleneği bu senede devam etti. 99 yavrumuz sünnet oldu kimisi okulda kimisi okula başlayacak tahsil hayatlarında başarılar diliyoruz . Biz bir büyük Kale ailesiyiz 65 yıldır geleneklerimiz var ,son alarak 5,10,15,20 hizmeti geçen ve bayilere yılını dolduran çalışanlara ödül verilerek hatıra fotoğrafı çektirildi. Yemek içecek ikramının yapıldığı 65. İlk günü gece son saatlere kadar devam etti.

Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Eski Spor Gençlik Bakanı Faruk Özak Çan Belediye Başkan vekili Harun Arslan , Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay, Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Teknik Bölüm Başkanı Osman Okyay, Çan STK Başkanları ,Çanakkale’nin üst düzey temsilcileri, iş dünyası temsilcileri, bayiler şirket çalışanları ve çok sayıda davetli katıldı.

FOTO – HABER HÜSEYİN BAŞARAN.

 

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık