Reklam
DOLAR: 18.4 TL
EURO: 18.0 TL

Kaleseramik Bayramında Sanatçı Tuğba Yurt konseri nefesleri kesti.

26 Temmuz 2022
230 kez görüntülendi

Kaleseramik Bayramında Sanatçı Tuğba Yurt konseri nefesleri kesti.
Reklam

Kaleseramik Bayramında Sanatçı Tuğba Yurt konseri nefesleri kesti.

Sanatçı Tuğba Yurt, Çan’da binlerce kişiye konser verdi Kaleseramik Fabrikaları 65.ci yıl etkililikleri 1.. gününde 25 Temmuz Pazartesi günü unutulmaz bir konser verdi.
Çan ilçesinde, Çan otobüs terminalinde bu yıl 65 ci Kaleseramik bayramı etkinlikleri için düzenlenen programda sahne alan Tuğba Yurt, coşkulu bir konserle hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı.
Sanatçı Tuğba Yurt, Çan’dan ve çevre ilçelerden gelen binlerce kişiye konser verdi
Çan Otobüs terminalinde sanatçı Tuğba Yurt, binlerce seveni ile buluştu. Konserde sanatçı Tuğba Yurt, şarkılarını hayranları ile birlikte seslendirdi.

Konser sonrası Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay Kaleseramik Fabrikasında sanat atölyesinde yapılan bir seramik hediye ve bir demet çiçek hediye ederek bu hediyemizle biz ve Çan halkını unutma diyerek sanatçıya verdi. Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay Yaptığı kısa konuşmada katılımcılara teşekkür ederek , konseri siz genç ve Çan halkı için getirdik. Kaleseramik 65.ci yıl etkinliklerimiz 26.27 Temmuz günlerinde devam edecek dedi.

Tuğba Yurt konserine Kale Grubu Şirketleri Teknik Bölüm Başkanı olarak görev yapan Osman Okyay, Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal, Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş, Kaleseramik Operasyonlar Müdürü Süleyman Soysal, Kaleseramik  Üst düzey müdürleri ,Çan Belediye Başkan Vekili Harun Arslan, STK Başkanları, Siyasi parti temsilcileri çok sayıda Çan ve diğer ilçelerden gelen vatandaşlar katıldı.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık