Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

BÖYLE OLUR HALİL TUNA AYDIN’IN SÜNNET  DÜĞÜNÜ

7 Temmuz 2022
219 kez görüntülendi

BÖYLE OLUR HALİL TUNA AYDIN’IN SÜNNET  DÜĞÜNÜ
Reklam

BÖYLE OLUR HALİL TUNA AYDIN’IN SÜNNET  DÜĞÜNÜ

Çan CHP eski ilçe başkanı Avukat Ümran Aydın ile Çanda özel okul sahibi İbrahim Aydın’ın biricik oğulları  Halil Tuna Aydın’ın sünnet düğünü muhteşem oldu.

6 Temmuz Çarşamba günü Çan Belediye düğün salonunda program saat 16-00 Çanımızın seçkin imam hatipleri kuranı kerim tilaveti yaparak, ilahiler söylediler.  Her iki aileden ahirete gidenlere rahmet dileyerek ,Halit Tuna Aydın için bahtı açık olsun diyerek tahsil hayatında başarılar dilediler. Keşkek başta olmak üzere taskebabı, pilav ,tatlı ve cacık ikramındaki yemekleri herkes severek yedi teşekkür ettiler..

Saat 20-00 Yaşar Atalay ve Atalay Müzik ekibin çaldığı güzel şarkılar eşliğinde bu güzel anıları MARKA PİX FOTOĞRAÇILIK ekibi  ve Burası ekibi olarak kayıt altına ve canlı yayın ile ölümsüzleştirdik.   . Kına gecesinde  olduğu sünnet gecesi gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Sünnet düğününe Çanakkale’  CHP  İl başkanı Metin Ümit Ural, Çanakkale Yönetimi, Çan Belediye Başkan Vekili Harun Arslan Belediye Meclis Üyeleri ,Çan CHP İlçe Başkanı İsmail Hakkı Sezgin, CHP İlçe Teşkilatı ,  CHP Çan Kadın Kolları Başkanı Safiye Titiz , kadın kolları, Çan STK Başkanları çok sayıda çan halkı katıldı.

Burası Çan ekibi olarak Ümran ile İbrahim Aydın çiftini kutluyor. Halil Tuna Aydın kardeşimize tahsil hayatında başarılar diliyoruz.

FOTO – HABER HÜSEYİN BAŞARAN.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık