Reklam
DOLAR: 18.4 TL
EURO: 18.0 TL

KALESERAMİK FABRİKASI ÇALIŞANLARI PİKNİKTE BULUŞTU. 

16 Haziran 2022
141 kez görüntülendi

KALESERAMİK FABRİKASI ÇALIŞANLARI PİKNİKTE BULUŞTU. 
Reklam

KALESERAMİK FABRİKASI ÇALIŞANLARI PİKNİKTE BULUŞTU. 

Çarşamba günü İkindi vakti Hacılar altı çınarlığında  buluşan Kaleseramik 8-9  fabrika çalışanlarının, bakım ekiplerinin bazı Müdürlerinin  ve ailelerinin katıldığı piknik   çocukların ve çalışanların oynamaları renklenirken, çalışanların dakikalar süren çiftetelli, roman havaları, zeybekleri, piknikte renkli görüntülere sahne oldu.

  Piknikte en çok eğlenen ise her yerde olduğu gibi gençler oldu

Kaleseramik 8-9  Fabrika deneyimli yöneticisi Kadriye Alkan  hanımefendinin organize ettiği etkinlikte mangallar yandı çaylar meşrubatlar içildi.

Alkan, zaman zaman bu tip faaliyetler oluyor bu etkinlik 7. cisi düzenlenen  Kaleseramik futbol Turnuvasında 8-9 fabrika başarılı oldu, hedefe Finale adım adım gidiyoruz hepimiz kendimizi  ödüllendirdik burada buluştuk. Perşembe günü saat 20-00 önemli bir maçımız var  futbol ziyafetine bekliyoruz,  bu tip etkinliklerin sosyal ve kültürel değerlerle birleşerek yaygınlaşması hedefliyoruz. Kaleseramik daha önce bağlı bulunduğumuz fabrikalarda benzer etkinlikleri yaparak çalışanlarımız ve işverenlerimizle, hem de onların kıymetli aileleri ve eğlenmiştik    . Çünkü biz üretenler de yönetenler de ailenin birer fertleriyiz. Yöneticiler olmadan üreticiler, üreticiler olmadan da yöneticiler kendi başlarına bir hiçtir. . Bu tip organizasyonlar da bizi bir araya getirip bir arada tutmak için bir farkındalık yaratıyor. Biz bir aileyiz yaşasın Kaleseramik şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık