Reklam
DOLAR: 18.4 TL
EURO: 18.0 TL

Karadenizliler Bahar Şenliği   Hafızın düzü  Dikmende Yapıldı.

30 Mayıs 2022
227 kez görüntülendi

Karadenizliler Bahar Şenliği   Hafızın düzü  Dikmende Yapıldı.
Reklam

Karadenizliler Bahar Şenliği   Hafızın düzü  Dikmende Yapıldı.

Çan’ın sosyal yaşamına renk katan Karadenizliler Bahar Şenliği etkinliklere katılanlara unutulmaz bir gün yaşattı. Yoğun ilgi gösterilen etkinlikte şenlik alanı ise binlerce Çanlı ve çevre ilçelerden gelen misafirlerle doldu taştı. Şenlik alanındaki coşku programın sonuna kadar sürerken muhteşem sahne performansıyla herkesi coşturan Karadeniz Folklor Ekibi mükellef bir horon ziyafeti çektirdi.

Hafızın Düzü mesire alanında sabahın ilk saatlerinde başlayan Karadeniz ezgileri 7’den 70’e herkesi etkisi altına aldı. Karadeniz Folklor ekibinin gösterilerinin de bulunduğu şenlikte vatandaşlar Karadeniz ezgileriyle coştu.

Şenliğe CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, CHP Çan İlçe Başkanı İsmail Hakkı Sezgin, AK Parti Çan İlçe Başkanı Ömer Şahin, Çan Belediyesi Başkan Vekili Aşkın Köse, Tertip Komite Başkanı Murat Köse, Komite üyeleri Celil Yankol, Haydar Köse, Muhammet Aydın, Eyüp Topal, Dikmen Köyü Muhtarı Nazmi Eryılmaz ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Karadeniz sanatçılarının yer aldığı şenlikte Tulumcu Fatih Yüksel, Karadeniz Ses Sanatçısı Hikmet Cüce, Piyanist Mustafa Dibiç Karadenizliler şenliğine katılanlara unutulmaz bir gün yaşattı.

 

 

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık