Reklam
DOLAR: 16.1 TL
EURO: 17.2 TL

ÇAN  CHP TEŞKİLATI BAYRAMDA BULUŞTU.

3 Mayıs 2022
102 kez görüntülendi

ÇAN  CHP TEŞKİLATI BAYRAMDA BULUŞTU.
WhatsAppImage2021-10-30at10.38.37.jpg

ÇAN  CHP TEŞKİLATI BAYRAMDA BULUŞTU.

Çan CHP teşkilatı dışarıdan gelen CHP millettekileri ve misafirler ile ilk önce  CHP Çan parti binası toplantı salonda bayramlaştı. Yoğun ilgi üzerine geniş katılımla bayramlaşma Menderes parkı kapalı alanda yapıldı.

Açılış konuşmasını yapan çan ilçe başkanı İsmail Hakkı Sezgin tekrar hoş geldiniz soru cevapları CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek yapacak katılmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum dedi. , CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek partililerin  ve    vatandaşların soruların cevapladı. Soru cevapları videolarımızda izleyebilirsiniz.

Bayramlaşma programına CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Serdar Soydan, İl Başkanı Metin Ümit Ural ve Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erte , Çan ilçe Başkanı İsmail Hakkı Sezgin,  Çan CHP Kadın Kolları Başkanı Safiye Titiz,  Çan CHP Gençlik Kolları Başkanı Utku Yaz ,   Çan CHP yönetim kurulu katıldı   ile çok sayıda vatandaş katıldı. Çan Belediye Başkanı Bülent Öz Şehir dışında olması nedeniyle toplantıya katılamadı.

 

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık