Reklam
DOLAR: 16.1 TL
EURO: 17.2 TL

 Çan’da  Ramazan bayramı  ,  bayramlaşması Menderes parkında gerçekleşti

2 Mayıs 2022
107 kez görüntülendi

 Çan’da  Ramazan bayramı  ,  bayramlaşması Menderes parkında gerçekleşti
WhatsAppImage2021-10-30at10.38.37.jpg

 

Çan’da  Ramazan bayramı  ,  bayramlaşması Menderes parkında gerçekleşti

İlçemizde  protokol üyeleri Ramazan Bayramı dolayısıyla bir araya geldi.

Çan Belediyesi Menderes parkında  saat -11-00 düzenlenen bayramlaşma törenine; Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Çan ilçe Emniyet Müdürü Cengiz Akpınar, Çan ilçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Levent Çalış, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Ömer Şahin ve Murat Okan’ın yanı sıra siyasi parti olarak CHP İlçe Başkanı İsmail Hakkı Sezgin, MHP İlçe Başkanı Halil Turhan, ,İyi Parti ilçe Başkanı Mustafa Kılıç,  Parti temsilcileri, STK Başkan ve yöneticileri katıldı.

Bayramlaşmada Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal  Ramazan ayını geride bıraktık, Çan halkı bayramı özledi. Pandemi nedeniyle iki yıldır bayramlaşma yapamamıştık, ben çok yer gezdim yardımlaşma Çanda çok iyi ,çok özel ,Türkiye’nin her yeri güzel burada her türlü ilişkiler çok iyi ,yardımlaşma tüm kurumlarda var herkese teşekkür ederim. Tekrar Bayramınızı tebrik ediyor birlik beraber içeresinde yaşıyoruz bunun en güzel örneği Çan ilçesi bayramınız kutluyorum şeklinde konuştu.

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz  ise, Siyasi partilerimiz değerli üyeler, STK başkanlarımız değerli üyeleri  bayramlar birlik beraberlik demek, Ramazan ayında gördük, bir masa etrafında toplandık , hem çan hem ülkemizin birlik beraberliğimiz devam etsin. Kaymakamımız  dört yıldır burada  ,Çanda yardımsever ,hayır sever burada  çok, yaşamaktan çok mutluyum diyenler var, memurlar mutlu ,Çan kaymakamı başta olmak üzere STK muhtarlarımıza teşekkür ediyor. Ramazan bayramsızı tekrar kutluyor ,sevdiklerinizle nice bayramlar geçirmenizi diliyorum şeklinde konuştu.

Menderes parkındaki bayramlaşmanın ardından protokol üyeleri İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Çan Devlet Hastanesini ziyaret ederek, görev başındaki personelin bayramlarını kutladılar.

 

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık