Reklam
DOLAR: 16.1 TL
EURO: 17.2 TL

ÇAN KAYMAKAMI  MUSTAFA GÜRDAL’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI 

1 Mayıs 2022
53 kez görüntülendi

ÇAN KAYMAKAMI  MUSTAFA GÜRDAL’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI 
WhatsAppImage2021-10-30at10.38.37.jpg

ÇAN KAYMAKAMI  MUSTAFA GÜRDAL’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI 

Milletçe, birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde yaşamanın huzuruyla mübarek Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu, bir kez daha yaşıyoruz. Bayramlar, bizi biz yapan ve geleceğe taşıyan temel değerlerimiz ve zenginliklerimizdir. Milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin sergilendiği bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir.

Bayramlarda birlik, beraberlik ve dayanışmamızı artırmalı, geleceğe dönük umutlarımızı her koşulda korumalıyız. Bu günlerin bize getirdiği huzur ortamının değerini iyi bilerek, kötülüklerden uzaklaşarak, iyiliği ve doğruluğu bir yaşam ilkesi olarak benimsemeliyiz.

Bayramlar; insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, mutlulukların paylaşıldığı, sevgi ve saygının daha yoğun olduğu, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, herkesin birbirine hoşgörü ile baktığı, insanların kaynaşmasına vesile olan müstesna günlerimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Değerli Çan Halkının, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, daha nice bayramlara sağlık ve afiyetle ulaşmaları temennisiyle saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Mustafa GÜRDAL

Çan Kaymakamı

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık