Reklam
DOLAR: 16.1 TL
EURO: 17.2 TL

A.T.T  İSMAİL ÖZTÜRK İÇİN  ALTIKULÇ KÖYÜNDE HAYIR YAPILDI.

23 Şubat 2022
166 kez görüntülendi

A.T.T  İSMAİL ÖZTÜRK İÇİN  ALTIKULÇ KÖYÜNDE HAYIR YAPILDI.
WhatsAppImage2021-10-30at10.38.37.jpg

A.T.T  İSMAİL ÖZTÜRK İÇİN  ALTIKULÇ KÖYÜNDE HAYIR YAPILDI.

23.02.2014 – TARİHİNDE    Çan İlçesi’nde, yol kenarında telefonla konuşurken hızla gelen bir otomobilin çarptığı acil tıp teknisyeni 23 yaşındaki İsmail Öztürk, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirmişti .

Rahmetli İsmail Öztürk için ailesi 8. ci ölüm yıl devriyesinde Altıkulaç köyünde    Yatsı namazı öncesi  mevlidi şerif okutarak, dualar edildi.     Yatsı namazı sonrası  pilav yoğurt ve tatlı ikramı yapıldı.

Programa Çan İYİ Parti Başkanı Mustafa  Kılıç , yönetim kurulu, Çan  merkezden çok sayıda misafir ve Altıkulaç köylüleri katıldı.

Olay nasıl olmuştu.    Hakkari 112 Acil Servis ekibinde görevli acil tıp teknisyeni İsmail Öztürk,   Çan’a kendisi gibi acil tıp teknisyeni olan eşi 23 yaşındaki eşinin  yanına izne gelinmişti..

Akşam saatlerinde bir grup arkadaşıyla, gezmek için Fatih Mahallesi’ndeki Şuayip Tepesi Mevkisi’ne gitti. Bir ara telefonla konuşmak için arkadaşlarının yanından ayrılan Öztürk, yol kenarına gitti. Burada telefonla konuştuğu sırada hızla gelen otomobil Öztürk’e çarpmıştı.   .

Ağır yaralanan Öztürk, arkadaşlarının haber vermesi üzerine gelen 112 Acil Servis ekibindeki meslektaşları tarafından olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Çan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Doktorlar, durumu ağır olan Öztürk’ü Çanakkale Devlet Hastanesi’ne sevk etti. Öztürk, burada doktorların müdahalelerine rağmen yaşamını yitirmişti..

ArdındanÇan ilçesinde ve Caddelerde Kaymakam ve Belediye başkanı protokol İsmailler ölmesin diye yürüyüş düzenleyerek alkole  hayır denmişti.

Mekanın Cennet Olsun İsmail Öztürk sevenlerin seni unutmadı. Bizlerde unutmadık.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık