Reklam
DOLAR: 9.51 TL
EURO: 11.0 TL

KALE GRUBU’NUN 64. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ  KUTLANDI.

27 Temmuz 2021
124 kez görüntülendi

KALE GRUBU’NUN 64. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ  KUTLANDI.
output_idobRM.gif

KALE GRUBU’NUN 64. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ  KUTLANDI.

64 yıl önce bugün ‘kalenin topraklarında’ başlayan sanayi atılımını ve topraktan başlayarak gökyüzüne uzanan yolculuğun hikayesini kutlamak için için Çan ilçesinde buluşuldu.

Türkiye’nin kalkınmasının sanayiden başladığını,  sanayinin de Anadolu’dan başlayacağı inancı ile büyük bir destan yazan  Dr H.İbrahim BODUR’u rahmetle anıldı.

Türk sanayiinin duayenlerinden merhum Dr. Hacı İbrahim Bodur’un, 27 Temmuz 1957 tarihinde temellerini attığı Kale Grubu’nun 64. kuruluş yıl dönümü ve geleneksel Seramik Bayramı, koronavirüs tedbirlerine uygun bir şekilde kutlandı.

Kale Seramik fabrikası Konferans toplantı salonunda yapılan törene; Vali İlhami Aktaş, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay, Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Teknik Bölüm Başkanı Osman Okyay, merhum Dr. Hacı İbrahim Bodur’un eşi Sevim Bodur, merhum Dr. Hacı İbrahim Bodur’un kardeşi Süleyman Bodur, Kaymakamlar, Belediye başkanları,   şirket çalışanları ve davetliler katıldı.

Kale Grubu’nun 64. kuruluş yıl dönümü ve geleneksel Seramik Bayramı programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Kale Seramik Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Soysal tarafından gerçekleştirilen açılış konuşması ile başladı.

Kale Grubunun 64 yıllık yolculuğunu anlatan filmin izlenmesi ile devam eden Kale Grubu’nun 64. kuruluş yıl dönümü ve geleneksel Seramik Bayramı programında Vali İlhami Aktaş, Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Çan Belediye Başkanı Bülent Öz tarafından birer konuşma gerçekleştirildi.

Program, Kale Grubu’nun günümüze kadar verilen kıdem ödülleri için hazırlanan kıdem ödülleri  dağıtıldı.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık