Reklam
DOLAR: 9.51 TL
EURO: 11.0 TL

BAŞKAN FAHRETTİN ERGİN DURUN BU PARK YERİ BİZİM DEDİ.

17 Temmuz 2021
259 kez görüntülendi

BAŞKAN FAHRETTİN ERGİN DURUN BU PARK YERİ BİZİM DEDİ.
output_idobRM.gif

BAŞKAN FAHRETTİN ERGİN DURUN BU PARK YERİ BİZİM DEDİ.

S.S. 95 NOLU ÇAN İŞÇİ VE ÖĞRENCİ SERVİS HİZMETLERİ MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ BAŞKANI FAHRETTİN ERGİN DURAKLARINA SAHİP ÇIKTI.

Çok kısa süre hayata geçen 23 Eylül Çan işçi ve öğrenci servis durağmız olmuştu.

20 metre önde duran işçi indiren servis otobüsleri kör nokta oluşuyordu. Bu olaya gören emekli  bir öğretmen Burası Çan  ekibinden yardım isted,i tabiki  Çan Belediye zabıta müdürlüğü devreye girdi. Büyük otobüse göre yer ayarlandı. Levhalar dikildi ama görmek istemeyenler işine gelmeyenler buraya araçlarını bırakarak 23.  Eylül parkı veya diğer kafelerde keyif yaptı. Baktı olunmuyor zemin kırmızı boyandı. Durma azalsada bası sürücüler bilerek ve bilmeyerek park etti.  Bir servis otobüsü buraya yanaşamasa taki tam lise önünde veya ana yolda işçiyi indirecek trafikte duracak. Cezadan da anlamayan sürücülere bugün Başkan Fahrettin Ergin  boştaki  bir otobüsü çekerek burası bizim dedi ve servis otobüsleri 16.10 gelmeye başlayınca çekti iki araç ikazlarımıza rağmen durarak ve gidiyoruz diyerek karşı çıktı.

 İyi anlayın bu yer ÇAN İŞÇİ VE ÖĞRENCİ SERVİS ARAÇLARINA AİT

 

SAATLER 08.10  16.10  00.10  bu saatler dikkat etsek belki bu yer hepimizin olacak. Ceza tabiki emniyet güçleri yazacak.

Uygulama güzel her gün bir nöbetçi otobüs durakta beklesin

 

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık