Reklam
DOLAR: 9.51 TL
EURO: 11.0 TL

DAVUT TEKNE GÜVEN TAZELEDİ

15 Temmuz 2021
207 kez görüntülendi

DAVUT TEKNE GÜVEN TAZELEDİ
output_idobRM.gif

DAVUT TEKNE GÜVEN TAZELEDİ

Çan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu 14 Temmuz  Çarşamba günü  12.00´da  İDA  açık hava düğün salonunda yapıldı.

Genel Kurulda Divan Başkanı olarakı Çanakkale Bölge Birliği Başkanı İbrahim Ejder başkanlığında yapıldı..

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Çan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Davut Tekne Yönetim Kurulu Yıllık Çalışma Raporu´nu okudu.

Daha sonra Denetleme Kurulu Raporu okundu. Kooperatif Bilanço ve Gelir-Gider Tabloları okundu ve ardından yapılan oylamada oy birliğiyle kabul edildi. Ardından Yönetim ve Denetleme Kurulları ayrı ayrı yapılan oylamayla oybirliğiyle ibra edildi. 2021yılı tahmini bütçesi okunarak oy birliğiyle kabul edild

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz  önümüzdeki dönem yapılacak projeleri hayata geçirmek için uğraşacakları pandemi döneminde kira ve indirimlerle esnafın yanında oldukları belirtti.

Konuşmaların ardından Çan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Davut Tekne girdiği tek listeyle yeniden Çan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı seçildi.

Çan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu´ndan sonra katılımcılara kavurma, pilav, ayran ve tatlı ikramı yapıldı.

Çan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu´na, Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal, Çan Belediye Başkanı   Bülent Öz , Ak Parti Çan İlçe başkanı Ömer Şahin  ,  Çanakkale Bölge Birliği Başkanı İbrahim Ejder,  ,   Arslan, Çan Ziraat Odası Başkanı Hasan  , Çan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemali Ergin, Çan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emin Görgün, Çan Sanayi Sitesi Başkanı  Kadir Deveci, İYİ Parti Başkanı Mustafa kılıç  Çan 52 Nolu Kamyoncular Kooperatifi Başkanı  İsmail Bulut        çok sayıda diğer ilçelerden Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan    ve çok sayıda esnaf katıldı.

Bugün gerçekleştirilen Çan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Genel Kurulunda mevcut başkan Davut Tekne ve yönetimi tek liste olarak tekrar seçildi.

Davut Tekne ve ekibine yeni dönemde başarılar diliyoruz.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık