Reklam
DOLAR: 7.96 TL
EURO: 9.48 TL

Yılın Düğünü Elif & Mehmet Meşe’nin oldu.

16 Ağustos 2020
666 kez görüntülendi

Yılın Düğünü Elif & Mehmet Meşe’nin oldu.

Yılın Düğünü Elif & Mehmet Meşe’nin oldu.

Hacılar  Petrol ofisi  Mustafa Meşe ile Sacide Meşe’nin oğlu Yüksek İnşaat Mühendisi Çan Belediyesi CHP Meclis Üyesi Mehmet Meşe ile Çan Asmalı köylü Çanakkale’de ikamet eden Recep Özkan ile Emine Özkan’ın  Kalenakliyat  şirketinde  çalışan kızları Elif Özkan yılın düğününe Çan halkı şahit oldu.

Daha önce nikahları kıyılan Elif ile Mehmet Meşe  13 Ağustos Perşembe günü Nazende kır bahçesinde kına gecesi yaptılar. 15 Ağustos Cumartesi günü  10 takım çalgı ile gelin almaya giden meşe ailesi istiklal mahallesin de dualarla Elif gelini Çan turu yaparak evlerine getirdiler.

Akşam üstü her iki aile Anadolu lisesi bahçesinde  yemek ikramı yaptılar.

Havuzbaşı sosyal tesislerinde  Şahin Müziğin çaldığı şarkılarla ilk danslarını yapan genç çitler. Birlik beraberlik ve mutluluk pastasını beraber kestiler. Gece eğlence genç saatlere kadar son hızıyla devam etti.

Yılın düğününe Çanakkale CHP  İl başkanı Metin Ümirt Vural, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, CHP Çan ilçe Başkanı Harun Arslan, Belediye meclis üyeleri, CHP İlçe yönetimi , AK Parti ilçe teşkilatı Başkanı Ömer Şahin, İYİ Parti ilçe Başkanı Mustafa Kılıç, Çan STK Başkanları , Çok sayıda diğer illerden gelen   misafirler ve Çan halkı katıldı.

Burası çan ekibi olarak Mehmet Meşe kardeşimize ve hayatını onunla sonsuz bir sevgiye dönüştüren Elif kızımıza bir ömür mutluluklar diliyorum;

Burası Çan Ekibini davet  kardeşlerimize  Allah bir ömür boyu mutluluklarını, sevgilerini daim etsin. Meşe & Özkan ailelerine huzurlu, sağlıklı bir yaşam diliyoruz’

 

 

HABER FOTO VİDEO -HÜSEYİN BAŞARAN

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık