Reklam
DOLAR: 7.18 TL
EURO: 8.51 TL

Çan Gece Kartalları Akü hırsızlarını yakaladı.

28 Mart 2020
621 kez görüntülendi

Çan Gece Kartalları Akü hırsızlarını yakaladı.

Çan Gece Kartalları Akü hırsızlarını yakaladı.

Gece Kartalları” ilçemizde  geçtiğimiz Mart ayında göreve başladı.

Çan Emniyet Müdürlüğü ve ilçe emniyet amirliğine bağlı olarak görev yapan “Gece Kartalları” olarak da bilinen bekçiler, ilçe merkezinde tam olarak görevlerini sorunsuz yapıyorlar..

Türkiye’de 25 yılı aşkın bir süre sonra yeniden geri dönen bekçilerin, varlıklarıyla vatandaşa huzur ve güven sağlaması amacıyla göreve başlayan bu görev. bölgelerinde şüpheli gördükleri kişi ve araçları durdurarak inceleme yapıyor. Derhal emniyet birimleri ile harekete geçiyor.

Çan ilçesi Gece kartalları İlçemizde  alınan bilgiye göre  Perşembe  gecesi A.A’ ya ait17…. bir araçtan çalınan 2 adet akü için İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Çarşı ve mahalle bekçileri durumdan şüphelendikleri bir aracı takibe aldı.

Şüpheli 17 …..araç durdurularak yapılan aramada çalınan aküler ele geçirildi. Araç sürücüsü Ö.Ş göz altına alınırken 3 şüpheli de kaçtı. Yapılan çalışmalar sonucu F.K ve A.K adlı 2 şüphelide yakalandı. Şüphelilerden biri kadın Ö.Ş, F.K, ve A.K, çıkarıldıkları mahkeme sonucu tutuklanıp, Çanakkale kapalı cezaevine gönderilirken kaçaklardan G.A’ nın da yakalama çalışmaları devam ediyor.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık