Reklam
DOLAR: 7.68 TL
EURO: 8.98 TL

ÇEMLİS-DER YÖNETİMİ ÇAN İLÇESİNDE.

22 Ocak 2020
229 kez görüntülendi

ÇEMLİS-DER YÖNETİMİ ÇAN İLÇESİNDE.

ÇEMLİS-DER YÖNETİMİ ÇAN İLÇESİNDE.
Çanakkale Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği Sosyal Tesisleri ve Dernek Bürosu Mayıs 2018 törenle açılmıştı.
Esenler mahallesi İlyas Acar sokakta bulunan Çanakkale Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği Sosyal Tesisleri 11 Mayıs 2018 Cuma günü E.M.L Gönül verenler coşkuluydu.
Dernek Başkanı Ahmet Özel: “2004 yılında kurulan derneğimiz kiradan kurtulmak ve kendi yerine taşınmak amacıyla çok çaba verdik diyerek. Kısa zamanda temeli atılan prefabrik binanın montajı yaptık ve büyük destek taşındık şimdi hep birlikte yeni evimizdeyiz demişti.
Ogün emeği geçen, bugüne kadar görev yapan yönetim, denetim, yayın organlarına teşekkür etmişti.
Değerli hocam merhum İlyas Acar sokaktaki lokalimiz için herkese teşekkür eden Dernek Başkanı Ahmet özel , Erol Zeren hocamız ve yönetim kurulu 21-01-2020 günü Çan ilçesine bir ziyaret gerçekleştirdi.
İlk önce Terzialan Belediyesi Başkanı Tuncay Göymen ziyareti ardından, dernek binamızın mobilya işlerini kapıları yapan Ercem Mobilya kurucusu Enver Durgun ziyaret etti. Çan E.M.L ve Teknik Anadolu lisesinde yeni göreve başlayan Cevat İzdeşi tebrik eden yönetim, bu okuldan çıraklık eğitim merkezi müdürlüğüne tayin olan Ömer Faruk Aydın,ıda unutmadılar.
Öğleden sonra Çan merkezde iş adamı Harun Arslan Arslan Elektrik ziyareti ile sohbet eden görüş alış verişi yapan Çemlis –Der yönetimi ardından Çanakkale E.M.L mezunu Cemil usta sahibi Turhan Kılıcı ziyaret ederek tatlı yiyerek tatlı tadında sohbet ederek ilçemizden akşam üstü ayrıldılar. ÇEMLİS-DER Başkanı Ahmet özel bugün derneğimizin her zaman yanında olan Çanlı üyelerimize ayırdık bizleri çok iyi ağırladılar, kendilerine verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ederiz dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık