Reklam
DOLAR: 6.75 TL
EURO: 7.56 TL

ÇANAKKALE ÜRÜNLERİ ANUGA FUARINDA..

8 Ekim 2019
196 kez görüntülendi

ÇANAKKALE ÜRÜNLERİ ANUGA FUARINDA..

ÇANAKKALE ÜRÜNLERİ ANUGA FUARINDA..

Almanya’nın Köln kentinde 5-9 Ekim 2019 tarihlerinde düzenlenen ve dünyanın en büyük gıda fuarı olarak bilinen Anuga Fuarı gerçekleşiyor.

Milli Katılım Organizasyonunu İTO’nun yaptığı Anuga Fuarı’na İtalya 925, ev sahibi Almanya 738, Çin 541, İspanya 538 firma ile katılırken Türkiye’den 315 firma ile katıldı.

Türkiye, Anuga 2019’da Türk fuarcılık tarihinin en büyük katılımlarından birini gerçekleştirdi. Bu yıl kuruluşunun 100. yılını kutlayan fuarın bu yıl partner ülkesi Paraguay.

Anuga Fuarına Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, Meclis Üyesi Güray Özsoy, Canlı Hayvan Sektör Kurulu Temsilcisi Uluova Süt Tic.A.Ş. Genel Müdürü Mesut Buran, ve TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu Borsamız temsilcisi Atiye Laçin katılım sağladı.

 

BORSAMIZ ÜYELERİ DE STANTLARI İLE ALMANYA ANUGA FUARINDA GÖZ DOLDURDU.

Fuara, Borsamız Üyelerinden Dizem Zeytinyağları ve Dardanel – Önentaş Gıda Sanayi A.Ş firmaları stantlı olarak katılım sağlayarak İlimizi ve markalarımızın tanıtımlarını gerçekleştiriyor.

Dizem Zeytinyağları, İlimiz yöresine ait organik zeytinyağlarının ve özel ürünlerinin Dardanel Önentaş A.Ş. ise Dardanel ton ve inovasyon ürünlerinin tanıtımını yaparak, yurtdışında yeni pazarlarlar elde etme olanakları sağlıyorlar.

Çanakkale Ticaret Borsası olarak, Çanakkale’miz markalarının uluslararası arenada tanıtımını başarılı bir şekilde gerçekleştiren, ilimizi, bölgemizi ve ülkemizi temsil etme misyonunu sürdüren üyelerimizi tebrik ediyor, başarılı ve verimli fuarlar diliyoruz.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık