Reklam
DOLAR: 5.66 TL
EURO: 6.40 TL

     Çan Gönül dostlarında gelenek sürüyor.

20 Aralık 2018
347 kez görüntülendi

     Çan Gönül dostlarında gelenek sürüyor.

Çan Gönül dostlarında gelenek sürüyor.

Çan Gönül dostları kış şartları nedeniyle Sezen Ticaret Selami Sezen’in muhteşem bağ evinde Süle köyde yılsonunda buluştular.

Perşembe akşamı Terzialan altı Süle köyde mütevazi bağ evinde , Yeni iş yeri alan sarraf Recep Güner sponsorluğunda getirilen nevaleler ,sucu Nadir  Akı ağa tarafından pişirilen mangallar, gönül dostları ile beraber akşam yemeğinde yenildi.

Murat Aktaş yaptığı berber fıkraları, siyasi espriler, son günlerdeki ilçemizdeki gelişmeler ve siyasi görüşü ile bir defa daha gönüllere taht kurdu ve bu toplantıların ve Çan siyasetinin adamı olduğunu bir defada göstererek adeta  adete mest etti.

Sofra duasını güzel sözleri ve güzel temennisi ile çoğu imamlara taş çıkartan işadamı İsmail Tekne birlik beraberliğimiz böyle olmasını işlerimizin bereketli toplantılarımızın daim olması dileğiyle dua ettirdi.

Adeta kaz dağları eteğinde, yağışlı bir havada serin temiz dağ havasında gönüller ve mideler doydu., bu etkinliğe Üstüntaş İnşaat İsmail Tekne, Çan Halil Ağa Köyü Güreş Ağası Sucu Nadir Akı , , Otomobil Hastanesi sahibi Murat Aktaş, Çan Taşıyıcılar ve Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Hayati Beceren Eczacı Mustafa Akkuş, Sarraf Recep Güner, Berber Ferdi Ağırcan, Emlakçı Hasan Karadayı, İş Adamı Selami Sezen. katıldı.

Bu güzel Etkinliğe Burası Çan ekibi olarak bizleri de davet eden Çan’ın esnaflarından Sezen Ticaret -Sezen İnşaat ev sahibi Selami Sezen beye ayrıca bu akşamım sponsoru sarraf Recep Güner beye çok teşekkür ederek, işlerinde başarılar diliyoruz.

 

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık