Reklam
DOLAR: 5.66 TL
EURO: 6.40 TL

18 Mart Çan Termik Santralinden  Yeni Çan spora  kahvaltı ve spor malzemesi yardımı

16 Aralık 2018
250 kez görüntülendi

18 Mart Çan Termik Santralinden  Yeni Çan spora  kahvaltı ve spor malzemesi yardımı

18 Mart Çan Termik Santralinden  Yeni Çan spora  kahvaltı ve spor malzemesi yardımı

Kurulduğu günden buyana 18 Mart termik spor başkanı aynı zamanda 18 Mart Çan Termik Santrali Müdürü Uğur Akçal her zaman spor ve spor kulüplerinin yanında olmuştu.

Çan spor futbol takımına maddi ve manevi desteklerde bulunan Uğur Akçal yeni sezon için de takıma spor malzemesi yardımında bulundu.

Karabiga spor   deplasmanı öncesi Çekiçler altı Biyer mangalda Yeni Çan spor futbol takımı ve teknik heyete kahvaltı veren,18 Mart Çan Termik Santrali Müdürü Uğur Akçal  Yeni Çan spor kulübünün gönlüne  bir daha da  taht kurdu.

Kahvaltıda Yeni Çan Spor Kulübü Başkanı Kemal Yüksel sayın müdürümüz her zaman  maddi manevi spor ve sporcunun yanında bugün bizlere hep kahvaltı verdi hem spor malzeme yardımı yaptı kendilerine çok teşekkür ediyoruz dedi.

Uğur Akçal yaptığı açıklamada: “ ben Çan Termik işletme müdürüyüm , aynı zamanda Çan Termik Spor  kulübü başkanıyım  kulübün kulüplerin  ne kadar sıkıntılar içesinde olduğunu biliyorum bizde yaşadık, Kemal  başkanımla beraber zaman zaman  rakip olduk biz futboldan çekildik, farklı branşlarda mücadele ediyoruz, Kemal başkanım bize ricada bulundu takımızın sporcuları ne eksiyi var diyerek ricada bulundu bizde elimizden geldiğince bütçemiz yettiğince seçtik güle güle kullanın  zaten başarılısınız, başarılarınızın devamını diliyorum. Allah muvaffak etsin sene sonunda sizleri şampiyon olarak görmek istiyoruz inşallah şampiyon olursunuz .şampiyonluk kutlamasında beraber eğlenmek istiyoruz. Güle güle kullanın dedi. Kahvaltı ve spor malzeme teslimi sonunda toplu hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık