Reklam
DOLAR: 5.66 TL
EURO: 6.40 TL

    Karşıyaka Mahallesi Serdar’ın  yerinde hayır pilavı

14 Aralık 2018
347 kez görüntülendi

    Karşıyaka Mahallesi Serdar’ın  yerinde hayır pilavı

Karşıyaka  Mahallesi Serdarın yerinde hayır pilavı

İlçemiz Çan Belediyesi ulaştırma sorumlusu Baki Avcı ile Çan Birlik  seyahat yazıhane  sorumlusu Arif Korkut bir hayır yemeği düzenledi.

14-12- 2018 Cuma  akşamı Karşıyaka mahallesi Serdar’ın  yerinde yatsı namazı sonrası, etli bulgur, ayran ,turşu ve tatlıdan oluşan menüyü konuklara ikram ettiler.

Bu konuda  açıklama  yapan Baki Avcı ve Arif Korkut  tüm ahirete gitmiş ölmüşlerimizin ruhuna böyle bir program tertipledik. Herkes burada, katılım güzel, bizi yalnız bırakmadılar dostlarımız,   bizim için bu önemli günde davetimize icabet ettiler şeklinde konuştular.

Kış Hayır yemeğine   Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Çan Ak Parti Çan Teşkilatı Başkanı Murat Okan, il Genel Meclis Üyesi Ünsal Dirlik,  H.İbrahim Demir, MHP teşkilatı, İyi Parti aday adaları, Çan STK Başkanları, Belediye personeli, Çan Terminali çalışanları, Minibüsçüler ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Yemek sonrası şükür  duasını Çan Fatih Cami İmamı Nurettin Taş sofralarımızın bereketi, sağlık afiyetimiz, için dua ettirdi.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık