Reklam
DOLAR: 6.06 TL
EURO: 6.75 TL

İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Halil İbrahim Barışkan İşe Başladı Bile

29 Kasım 2018
377 kez görüntülendi

İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Halil İbrahim Barışkan İşe Başladı Bile

İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Halil İbrahim Barışkan İşe Başladı Bile
İl genel meclis üyesi aday adayı Halil İbrahim Barışkan Çan ilçesine bağlı köy hizmet götürülmesi noktasında İl Genel Meclisi Adayı gibi aday adayı olarak köy ,köy gezip, sorunları yerinde tespit ettiklerini ifade etti.

Bugünkü çalışma ziyaretimiz kapsamında Kumarlar köy muhtarım Müjdat Başaran ve ekibim ile birlikte ziyaret olarak, Küçüklü ve, Doğaca köylerini ziyaret ettik.
. Ziyaret ettiğimiz köylerimizin sorunlarını dinledik düşüncülerimizi anlattık desteklerini aldık ” dedi.
Barışkan son olarak açıklamasının devamında, “Köylerimize yapılan altyapı ve köy içi kilitli parke taşı, yol asfalt yapımı, gördük bakım ve onarımı olmuş eksik kalan yerleri görev verilirse Allahlın izniyle biz tamamlayacağız . Köy sorunlarını yerinde tespit ederek köy muhtarları ve vatandaşlarla istişarede bulunduk.
Yine hedefimiz 2019 yılı sonuna doğru köylerimizin sorunlarının kalmamasıdır. Milletimize ne yapsak azdır vatandaşımız hizmetin en iyisine layıktır. Bizim derdimiz hizmettir, hizmet olacaktır. Yapılan bu hizmetlerin bizler, Ak Parti kadroları olarak Başta Grup Başkan vekilimiz Bülent Turan ve milletvekillerimiz desteği başaracağız şeklinde konuştu.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık