Reklam
DOLAR: 6.06 TL
EURO: 6.75 TL

Hakemler  U-17 Çan spor Biga spor maçının önüne geçti 1-3

24 Kasım 2018
472 kez görüntülendi

Hakemler  U-17 Çan spor Biga spor maçının önüne geçti 1-3

Hakemler  U-17 Çan spor Biga spor maçının önüne geçti 1-3

Cumartesi günü Saat 13:00       Çan İbrahim Bodur Stadyumunda       Yeni Çanspor Bigaspor U-17 futbol maçı vardı hakemler        Veysi Cirasun          ,Tahsin Arslan         Ömer Sait Akkuş    Saha komiseri Necati Sümer    Gözlemci  eski bir hakem değerli hoca Bilgehan Ulutaş idi ama oda şaşırmıştır.

Bu nasıl hakem üçlüsü diye. Kapalı  tribün önündeki  yardımcı hakem sanki ilk defa maça çıkıyor duracağı yeri bilmiyor seyirciyi çileden çıkardı olay çıkmadı ise şükür edelim 2 polis var iken bir anda polis sayısını da arttırdılar.           Bu genç hakemler bundan sonra bakalım hangi maçta ne karar verecek? Bu kadar kolay mı?  Her iki takım futbolcularını tebrik ediyorum. Müthiş mücadele ettiler. Maçın hakkı beraberlikte olsa Biga gençleri son bölümde daha iyi oynayarak uzatmada  da olsa 1-3 kazandılar.

Taraftarlara da teşekkür ediyorum. Takımlarına müthiş destek oldular. Takımlarına inansınlar. Bu takım istenilen sonuçlar alacaktır.. Zaman zaman hakemleri de yenmemiz gerekiyormuş.  Biz onu  anladık, onları da yeneceğiz. İkinci yardımcı U-13 maçına çıkar mı bilmem  Bu kadar basit  KIRMIZI KARTLAR OLMAZ HAKEM  SOYUNMA KORİDORUNDA DA KIRMIZI  GÖSTERMİŞ. Biga spor kafilesini yolcu ettik hakemleri de ne gördük aynı sinema hakemler, gözlemci ve bir kameracı hep beraber yolculuk. Ne diyelim beraber gidin Balabanda bir çay molası verin. Ama  Çan İbrahim Bodur Stadyumuna gelirseniz bir daha adam gibi maç yönetin . genç çocukları birbirine kırdırmayın.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık