Reklam
DOLAR: 6.06 TL
EURO: 6.75 TL

HP Çan Teşkilatı Ahrete İntikal Edenlerine Mevlidi Şerif Okuttu

23 Kasım 2018
386 kez görüntülendi

HP Çan Teşkilatı Ahrete İntikal Edenlerine Mevlidi Şerif Okuttu

MHP Çan Teşkilatı Ahrete İntikal Edenlerine Mevlidi Şerif Okuttu

Geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Recep Cahit Özer’in vefatının birinci yıldönümünde ve dava büyüklerimiz merhum Sıtkı Turan, Mehmet Özbek ve Hakkın rahmetine kavuşmuş tüm dava büyüklerimiz için 22.11.2018 Perşembe günü akşam namazı ve yatsı namazı arası Çan Çarşı Camiinde Kuran-ı Kerim Tilaveti ve mevlidi şerif okutarak  yatsı namazı sonrası pilav ikramında bulundular.

Program öncesi yaptığı açıklamada MHP Çan İlçe başkanı Fevzi Karakaya Milliyetçi Hareket Partisi sevdalısı Ülkücü dava büyüklerimizi bu vesile ile tekrar rahmet ve minnetle anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun , mevlidimize katılan tüm vatandaşlarımızdan ve ülküdaşlarımız dan gönül dostlarımızdan, vatandaşlarımızdan Allah razı olsun” dedi.

MHP Çan  Teşkilatı  mevlidi şerif ve anma programına Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, CHP  25. ve 26. Dönem Milletvekili Bülent Öz Belediye Başkan adayı , CHP Çan İlçe Başkanı Ümran Aydın ve CHP Çan İlçe Örgütü, Ak Parti İlçe Başkanı Murat Okan ve Ak Parti Çan İlçe Teşkilatı, Ak Parti Çan Belediye Başkan Aday Adayı Erhan Kahraman, Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz, İyi Parti İl Genel  Mustafa Kılıç ve Yönetim kurulu, MHP Çan İlçe Teşkilatı, Biga, Lapseki MHP  İlçe teşkilatları  muhtarlar, STK başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Mevlid  şerif  programı akşam namazında sonra Çanımızın değerli hocaları Kuran tilaveti ile başlarken ilahiler ile devam etti.

Son duayı çan müftüsü Mustafa Kokmaz  Başta büyük devlet adamı Alparslan Türkeş olmak üzere geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Recep Cahit Özeri ve dava büyüklerimiz merhum Sıtkı Turan, Mehmet Özbek ve Hakkın rahmetine kavuşmuş tüm milliyetçilerin, özelikle şehitlerimizin mekanları cennet olsun şeklinde dua ettirdi.

Mevlid programı Yatsı namazı ardından yapılan pilav ikramı ve dualarla sona erdi.

 

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık