Reklam
DOLAR: 5.66 TL
EURO: 6.40 TL

Kale 1957 SK Yeni Çan Spora  Baklava İkramı

18 Ekim 2018
433 kez görüntülendi

Kale 1957 SK Yeni Çan Spora  Baklava İkramı

Kale 1957 SK Yeni Çan Spora  Baklava İkramı.

Çanakkale Süper amatör  Liginde mücadele eden ve ilk maçı Lapseki sporu 3-0 gibi net sporla kazan Yeni Çan spora  Kale 1957 SK yöneticileri bu hafta Bozcaada spor ile oynanacak maç öncesi baklava ikram ederek başarılar dilerdiler.

Kale 1957 SK  Yeni Çanspor futbol takımına antrenman öncesi ziyaret ederek , Baklava ikram etmeler memnunlukla karşılandı. Kale 1957 SK Başkanı Serter Gezer yaptığı konuşmada; “Hepimiz Kale’nin temsilcisiyiz. Siz futbolda temsil ediyorsunuz, biz voleybolda temsil ediyoruz. İkimizin de amacı ortak, Çan’ı ve Kale’yi temsil etmek. Kale’ye yakışır bir şekilde mücadele ediyoruz. İnşallah amacımız sizin gibi bizde sezon sonunda başarılı bir yerde bitirmek, şampiyon olmak. İnşallah bunun için elimizden gelini yapacağız. Başkanlarımızla hep beraberiz. Sizlerin hep yanınızdayız. Her türlü sıkıntınızda size destek olmaya hazırız. Bizim maçlarımıza sizi izlemeye davet ediyoruz. İnşallah ikisizinde aynı başarılarıyla sezonu bitirmemizi temenni ediyorum ” dedi.

Ziyarete, Çan Kale 1957 SK Baş Antrenör Emin Eyüp İmen, Çan Kale 1957 SK Baş Antrenör Yardımcısı Serdar Şentürk, Kale 1957 SK Başkanı Serter Gezer, Kale 1957 SK Başkan Yardımcısı Samet Pala, Kale SK Kulüp Müdürü Hüseyin Türen, Ak Parti Çan İlçe Başkan Murat Okan, Yeni Çanspor Kulüp Başkanı Kemal Yüksel, Yeni  Çanspor Kulüp Müdürü Alperen Yıldız,  Yeni Çanspor Teknik Direktörü Ahmet Hacıhamzaoğlu, altyapılardan sorumlu Teknik Direktör İlhan Arslan ve Yeni Çanspor oyuncuları katıldı.

Program baklava ikramıyla son buldu.

 

 

??????????????????????????????????????????????????????????

??????????????????????????????????????????????????????????

??????????????????????????????????????????????????????????

 

Foto-Haber Ersen Öner

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık