Reklam
DOLAR: 32.6 TL
EURO: 34.7 TL

BÖYLE DÜĞÜN GÖRÜLMEDİ. EDA İLE KADİR DÖNMEZ MUTLULUĞA UÇTULAR.

11 Şubat 2024
326 kez görüntülendi

BÖYLE DÜĞÜN GÖRÜLMEDİ. EDA İLE KADİR DÖNMEZ MUTLULUĞA UÇTULAR.
Reklam

BÖYLE DÜĞÜN GÖRÜLMEDİ. EDA İLE KADİR  DÖNMEZ MUTLULUĞA UÇTULAR.

Çan’da 2024 yılının ilk düğününe Burası Çan ekibi   şahitlik etti.  Bizde bu düğünde bulunmasak olmazdı.

Düğün değerli hocaların okuduğu kuranı kerim tilaveti ve  ilahilerle devam etti. Burada güzel yemek ikramı da yapıldı. Duayı Biga eski Belediye başkanı  Mehmet Özkan  Eda ve Kadir İbrahim mutluluğu ve hepimizin sağlığı için yaptırdı.  Ordu Fatsa ilçesinde 03 – Şubat  ayında yapılan düğün sonrası 10 –Şubat  Çan Belediye düğün salonunda güzel düğün yapıldı. Hafize  Kızıl çiftinin  hemşire kızları  Eda artık Çan gelini oldu.

AK Parti camiasını birleştiren Kadir İbrahim Dönmez ile Eda’nın düğünü yılın düğünü olmaya aday şekilde yıldızlar geçidine dönüştü.

AK Parti’nin tanınan simalarından   Çan Belediyesi  Eski meclis üyesi Habil Dönmez’in Ankara’da genel merkezde gençlik kollarında görevli, Çan’da uzun yıllar sivil toplum kuruluşlarında başkanlık yapmış oğlu Kadir İbrahim Dönmez nişanlısı Eda ile mutluluğa uçtu.

Düğünde çiftin nikah şahitliklerini AK Parti Çanakkale milletvekili Ayhan Gider, AK Parti MYK üyesi Çanakkale Belediye başkan adayı Jülide İskenderoğlu, AK Parti’nin önceki dönem ilçe başkanları Mustafa Karagöz, Ömer Şahin, AK Parti’nin Çan Belediye başkan adayı Ersin Çetin, MHP’nin Çan Belediye başkan adayı Davut Karagöz gibi isimler yaptı.

Çan Belediyesi Düğün Salonu’nda gece geç saatlere kadar süren düğüne diğer siyasi partilerden de isimler katılırken geceye katılanlar Şahin Müzik’in çaldığı parçalarla eğlendi.

Burası Çan ekibi olarak Eda Kadir Dönmez çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

FOTO – HABER HÜSEYİN BAŞARAN

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık