Reklam
DOLAR: 32.6 TL
EURO: 34.7 TL

Çan Erenler Avcılar Atıcılık Derneği  yeni yönetiminden av pilav  etkinliği  düzenlendi

5 Ocak 2024
280 kez görüntülendi

Çan Erenler Avcılar Atıcılık Derneği  yeni yönetiminden av pilav  etkinliği  düzenlendi
Reklam

Çan Erenler Avcılar Atıcılık Derneği  yeni yönetiminden av pilav  etkinliği  düzenlendi

Çan Erenler Avcılık ve Atıcılık Derneğince Perşembe akşamı  yatsı namazı sonrası av etinden  pilav , ayran  ve tatlı ile   hoş  bir gece  düzenlendi.

Sezon ayı ve av sezonun açılması geçen yönetim dualarla ikramlarla yapmıştı,

Çan ilçesi Erenler Avcılık ve Atıcılık Derneği Yeni yönetimi misafirlere ev sahipliği yaptı.  Kulüp tarihinde görülmemiş  kalabalık ve misafir vardı. Yeni başkan Şenol Tabak  ve yönetimi  bu güzel akşamda misafirlerden tam not aldılar.

Perşembe günü akşamı  Saat 20-00 Çanın güzide imamları kuranı kerim tilaveti yaparak ilahiler söylediler. Çan  Akşemşetin  Cami imam hatibi   H. İbrahim  Şahin  bu güzel akşamda buluştuk Yeni  Erenler Avcılık ve Atıcılık  Kulübü  tüm üyeleri  bereketli ve kazasız, belasız geçmesi için dua ediyoruz. Milletimizin birlik beraberliği bozulmasın Allah hepinizden razı olsun şeklinde dua ettirdi.

Geceye katılanlara teşekkür eden Çan Erenler Avcılık ve Atıcılık Derneği Başkanı  Şenol Tabak   , “Geleneksel olarak düzenlediğimiz pilav gecesini biz yeni yönetim olarak bu sene  tam av mevsimi  zamanında yaptık. Misafirlere av etli pilavı, ayran ve  tulumba tatlısı ikram ettik” dedi .

Geceye, Çan Kaymakamı  Dr Emre Nebioğlu,, Çan Belediye Başkan Vekili  Mustafa  Erdem ,   Çan STK     Başkanları     , CHP ilçe Başkanı İlhan Demiral,  AK Parti İlçe Başkanı Sadi Yağlı , MHP İlçe Başkanı   Halil Turhan İYİ Parti İlçe  Başkanı Mustafa Kılıç, Çan Belediyesi Başkan aday adayları,        il genel meclis üye ve adayları .  Çan ile civar köy avcı derneklerine üye avcılar ve vatandaşlar katıldı .

 

 

 

FOTO – HABER – HÜSEYİN BAŞARAN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık