Reklam
DOLAR: 5.87 TL
EURO: 6.59 TL

     Çan Protokolü, Kamyoncu Esnafı ile Kahvaltıda Buluştu

6 Ekim 2018
598 kez görüntülendi

     Çan Protokolü, Kamyoncu Esnafı ile Kahvaltıda Buluştu

Çan Protokolü, Kamyoncu Esnafı ile Kahvaltıda Buluştu

Çan ilçesindeki kamyoncu esnafı ve ilçe protokolü, Çan  Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik kahvaltısında buluştu.

Çan terminal kafeteryada  Cuma günü saat 10-00 da gerçekleştirilen kahvaltılı toplantının açılış konuşmasını yapan Çan  Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Cemali Ergin,  bugün işçi öğrenci taşımacılığı yapan üyeler , kamyoncu esnafı ile birlikte kahvaltıda bir araya geldik. Burada hiç siyaset yok Belediye başkanımız ve bizim gibi nakliyeci olan ilçe başkanımız var katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum afiyet olsun dedi.

Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu ise , burada kahvaltıda buluştuk, yeni yapılan Kalenakliyat yolu yanına sizlere bir lokal yapacağız, hiçbir sıkıntımız yok orada çay kahve içeceğiz hayırlı olsun şeklinde konuştu.

Kahvaltı programına Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, Nakliyeci Çan AK Parti İlçe Başkanı Murat Okan, Çan STK Başkanları, öğrenci ve işçi, Çan 58 nolu taşıyıcılar kooperatifi, ve Kalenakliyat şoförleri katıldı

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık