Reklam
DOLAR: 20.9 TL
EURO: 22.5 TL

S.S. Çan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinin 2022 Mali Olağan Genel Kurulu Yapıldı

11 Mart 2023
124 kez görüntülendi

S.S. Çan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinin 2022 Mali Olağan Genel Kurulu Yapıldı
Reklam

S.S. Çan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinin 2022 Mali Olağan Genel Kurulu Yapıldı

S.S. Çan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi´nin 2022 yılı  mali Olağan Genel Kurul Toplantısı, 11 Mart Cumartesi günü saat 12.00´da kooperatif lokalinde gerçekleştirildi.

Genel Kurula , Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal, Çan Belediye Başkan Vekili Harun Arslan  , CHP Çan İlçe  Başkanı  İsmail Hakkı Sezgin, , Çan A.D.D. Başkanı Gökay Bulut,  Yönetimi, AK Parti İlçe  Teşkilat Başkanı Ömer Şahin AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Murat Okan, Çan İYİ Parti ilçe Başkanı Mustafa Kılıç  Çan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Emin Görgün, Çan Şoförler Odası Başkanı Orhan Olgun , Çan Ziraat Odası Başkanı Hasan Şahin, S.S. Çan Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Davut Tekne ve Sanayi Kooperatifi üyeleri katıldı. Verilen bir önerge ile divan heyeti oluşturuldu. Divan Başkanlığına Emin Görgün Görgün ,  Nilay Ünver ve Hakan Gür  getirildi. Saygı duruşu yapılarak İstiklal Marşımızın söylenmesinin ardından Çan Belediye Başkan    Harun Arslan kısa bir konuşma yaptı.

Çan Belediye Başkan vekili Harun Arslan   yaptığı konuşmasında, sanayi esnafının her zaman yanında olacağından, sanayinin düzeni  temizliği ve araçların düzenli park etmesi için gerekli düzenin oluşturulacağından bahsetti. Siz esnafın yanındayız sizlerde bizlere yardımcı olun hep beraber  bir düzene sokalım dedi.

Konuşmaların ardından Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ile Denetleme Kurulu Faaliyet Raporu okundu. Ardından Yönetim ve Denetleme Kurulları ayrı ayrı yapılan oylamalarda oybirliğiyle ibra edildi. Bilanço ve gelir gider cetvelleri okunarak oybirliğiyle ibra edildi. Alınacak aidatlar ve yönetim kurulu üyelerine ödenecek ücretler belirlendi. Kira gelirler 250 TL 375TL ve 500 TL olarak belirlendi. 2023 yılı tahmini bütçesi 814 000 t TL olarak karara bağlandı. Genel Kurulun ardından ,Çan müftüsü Mustafa Ekin  hocanın duası sonrası katılımcılara yemek ikramı yapıldı.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık