Reklam
DOLAR: 20.9 TL
EURO: 22.5 TL

KALESERAMİK 2023 YILININ İLK İHRACATINI GERÇEKLEŞTİRDİ

2 Ocak 2023
194 kez görüntülendi

KALESERAMİK 2023 YILININ İLK İHRACATINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Reklam

KALESERAMİK 2023 YILININ İLK İHRACATINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Dünya seramik üretiminin ve pazarın en güçlü şirketlerinden Kaleseramik,

02 Ocak Pazartesi günü, 2023 yılının ilk ürün sevkiyatını Kanada, İngiltere, Hollanda, Suriye ve İsrail’e gerçekleştirdi.

Kaleseramik’te yılın ilk ihracatı vesilesiyle Kale grubu şirketleri yönetici ve çalışanlarıyla Kalenakliyat nakliye filosu mensuplarının hazır bulunduğu etkinlik Kaleseramik Sosyal Tesisleri’nde kavurma ikramı ile sonlandırıldı.

Kaleseramik Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Soysal, Türkiye’nin en değerli markaları arasında yer almaktan gurur duyduklarını belirterek, şunları kaydetti: “ Kurulduğumuz günden bu yana kendimizi sürekli geliştirerek, istikrarlı bir şekilde büyümemizi sürdürüyoruz. 2022’de Kale Grubu’nun 65. Kuruluş yılında temelini attığımız dev yatırımımız ile 2023 yılında 160×320 ebatında granit slab ürünlerin üretiminin de dahil olacağı sürekli gelişen ürün gamımızla beraber büyümemizi sürdüreceğiz. İnsanı odağına alan yenilikçi ve çevre dostu sürdürülebilir ürün ve projelerle bir yandan sektörün gelişimine öncülük ederken, diğer yandan da dünyaya ve geleceğimize sahip çıkıyoruz. Türkiye’de seramiğe adını veren bir marka olarak, ürettiğimiz ürünleri iç pazarın yanı sıra dünyanın en büyük seramik üreticisi Çin dahil 80 ülkeye ihraç ediyoruz.

Bugün de 65 yıllık bilgi, birikim ve tecrübemizin yanı sıra sahip olduğumuz Ar-Ge gücümüz ile küresel marka olma yolculuğumuzu sürdürüyoruz.”

Soysal, Kaleseramik’in Türkiye’nin en değerli markaları listesindeki varlığını artık geleneksel hale getirdiğini vurgulayarak, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da daha iyi bir dünya için üretmeye, Türkiye’ye ve Türk insanına değer katmaya devam edeceklerini aktardı.

Seramik sektörünün lider kuruluşu Kaleseramik, her biri alanında öncü markaları Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo ile 2022 yılında en fazla ürün sevkiyatını Kanada, İngiltere, İsrail ve Kıbrıs’a gerçekleştirdi.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık