Reklam
DOLAR: 20.9 TL
EURO: 22.5 TL

KARAM BUTİK ÇAN BELEDİYESİ  BİNASI ALTINA AÇILDI.

23 Aralık 2022
219 kez görüntülendi

KARAM BUTİK ÇAN BELEDİYESİ  BİNASI ALTINA AÇILDI.
Reklam

KARAM BUTİK ÇAN BELEDİYESİ  BİNASI ALTINA AÇILDI.

İşletmeciliğini Tülay-Kazım Ayar’ın yaptığı ve Butik KARAM ismi ile hizmete giren mağazanın açılışı gerçekleşti.

KARAM butik açılışı  için 23-12 -2022 Cuma günü namazı sonrası Çan Belediyesi binası altında Tülay ve Kazım Ayar çifti sevenleri buluştu. Çan Yunus Emre Cami müezzini Necmi Öztürk hoca hayırlı bereketli olması için dua ettirdi.

Çan Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Meşe  Ayar ailesini yakından tanıyorum, yıllardır Çan Belediyesine   emek vermiş ve hizmet sunmuş; yol arkadaşlığı yaptığımız kıymetli Tülay Kazım çiftini  kutluyor; sağlık ve mutlulukla bereketli  bol kazançlı işler diliyorum.

Başkanımızın burada bulunamaması nedeniyle bu açılış bana nasip oldu hepinize hoş geldiniz diliyorum hayırlı bereketli kazançlar dileğiyle , açılış sembolü makas hediye eti.

İşletmeciliğini Tülay-Kazım Ayar’ın yaptığı ve Butik KARAM ismi ile hizmete giren mağazanın açılışı Protokol ve Ayar çifti tarafından gerçekleşti.

Açılışa Çan Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Meşe, Çan Esnaf Sanatkarlar  Odası Başkan vekili Nevzat  Kılıçarslan  ,  Çan şoförler ve Otomobilciler Başkanı  Orhan Olgun, Çan Esnaf Kefaret Kooperatifi Başkanı Davut Tekne , Çan CHP Kadın Kolları Başkanı Safiye Titiz, İYİ Parti ilçe Başkan vekili Cengiz Yalçın, DEVA Partisi Çan İlçe Başkanı Mehmet Öz ,Çok sayıda Esnaf , kalabalık Çan halkı katıldı.

Açılış sonrası katılımcıları pilav ve ayran ikramı yapıldı.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık