Reklam
DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

 Zeynep Bodur Okyay Özel Eğitim okullarında  yıl sonu programı  yapıldı.

11 Mayıs 2022
238 kez görüntülendi

 Zeynep Bodur Okyay Özel Eğitim okullarında  yıl sonu programı  yapıldı.
Reklam

Zeynep Bodur Okyay Özel Eğitim okullarında  yıl sonu programı  yapıldı.

Belediye Başkanımız Bülent ÖZ, 10-16 Mayıs tarihlerini kapsayan “Engelliler Haftası” münasebeti ile özel çocuklarımız için düzenlenen programda   herkes gönlünce eğlendi..

Oyunları, şarkıları, kermesi, eğlencesi, asker kınası, sergi açılışı ve mezuniyeti ile dolu dolu bir günü özel çocuklarımız eşliğinde yaşandı.

10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası nedeniyle Zeynep Bodur Okyay Özel Eğitim okulları yerleşkesinde kutlama programı düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, özel öğrencilerin tarafından hazırlanan  türkü , şarkılar ve spor oyunları , çuval, yumurta taşıma yarışı , halat çekme  yarışları ile devam etti. Düzenlenen müsabakalarda dereceye giren öğrencilere Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal ve Çan Belediye Başkanı Bülent Öz tarafından ödülleri verildi. Türk Silahlı Kuvvetlerine  Çanakkale’de 16 Mayıs tarihinde temsili askerlik uygulamasına katılacak 5 öğrenciye asker kınası yakıldı. Kına yakılan öğrenciler İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Levent Çalış ile selamlaştı . Zeynep Bodur Okyay Özel Eğitim okullarından mezun olan öğrencilerin  havaya kep atmasıyla düzenlenen program sona erdi.

İlçemiz Zeynep Bodur Okyay Özel Eğitim Uygulama Okullarının düzenlemiş olduğu Yıl Sonu Sergisi ve Mezuniyet Törenine  Kaymakamı  Mustafa GürdaL, İlçe Belediye Başkanı Bülent Öz, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Levent Çalış, İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Akpınar, Kaleseramik sosyal işler müdürü Nedim Ceylan Siyasi Parti Başkan ve Yönetimleri, Okul Müdürleri, Veliler ve Öğrenciler katıldı.

 

 

 

 

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık