Reklam
DOLAR: 7.68 TL
EURO: 8.98 TL

Ağa geldi hoş geldi.

4 Eylül 2020
182 kez görüntülendi

Ağa geldi hoş geldi.

Ağa geldi hoş geldi.

Çardak Güreşleri Yeni Ağası İş Adamı  Seyhan Arslan Çanımızı ziyaret etti.

Lâpseki’n önde gelen iş adamlarından olan emlakçı Seyhan Arslan, iki yıl önce 285’incisi yapılacak olan Geleneksel Çardak Yağlı Pehlivan Güreşleri de güreş ağalığına aday olmuş ve kazanmıştı.

İş adamı Seyhan Arslan ata spora olan ilgisini biliyorduk. “Amacı tabii ata sporumuz güreşe destek olmak bunun içinde evvelki yıl 26 Ağustos Çardak güreşlerine Ağa olmuştu.

2019 yıl yapılan 286. Geleneksel Çardak Yağlı Pehlivan Güreşleri güreş Ağası Seyhan Arslan başarıyla 64 başpehlivan ile toplamda 600 güreşçiye ve güreş severe anlının akıyla hizmet etmişti.

Çanakkale’nin sevilen iş adamlarından Seyhan Arslan Çardak Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin  bu sene Pandemi nedeniyle güreşler olmayınca, bölgesindeki köy ve kurumlara hayırlarını esirgemedi.  iş adamı Seyhan Arslan ağa ilçemizde Perşembe günü ziyaret etti. Halilağa ağası Nadir Akı, Üstüntaş inşaat İsmail Tekne Güreşlerde Nadir Akı ağanın yardımcısı Servet Yıldız Kahraman Maraş Dondurmacısı Yakup Sığırgüdeni’nin mekanında hazır bulundu. Güzel dondurma ve tatlıların yanında güzel güreş anıları konuşuldu.

Seyhan Arslan Ağamıza işlerinin arasında  güreş sporuna faydalı olacağını ve elinden gelen her türlü desteği sağlayacağını belirterek kendisine destek olan kişilere  ve bizlere teşekkür etti.

Burası Çan ekibi olarak her zaman yanında olduğumuz güreş ağamız Seyhan Arslan’a işlerinde ağalında başarılar diliyoruz.

 

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık