Reklam
DOLAR: 7.68 TL
EURO: 8.98 TL

 ÇAN KAYMAKAMLIĞI KURUMLARI AKALIN İŞ MERKEZİNDE HİZMET VERİYOR

1 Eylül 2020
192 kez görüntülendi

 ÇAN KAYMAKAMLIĞI KURUMLARI AKALIN İŞ MERKEZİNDE HİZMET VERİYOR

ÇAN KAYMAKAMLIĞI KURUMLARI AKALIN  İŞ MERKEZİNDE HİZMET VERİYOR

Çan Kaymakamlığı hükumet binasının yıkılması sebebiyle  Çan Belediyesi kültür merkezine taşınmış, köylere hizmet birliği de oraya taşınmıştı.

Çan Emniyet müdürlüğü tarihi Çan Belediyesi tarihi binasına yerleşmişti.

Kendi binaları bitene kadar için adres değişikliğine giden ,kaymakamlıkta diğer birimler de aynı çatı altında  AKALIN İŞ merkezinde toplamış oldu.

Hükümet Konağı tamamlanana kadar kamu kaynaklarında israfın önlenmesi ve kurumların ortak bir çatı altında toplanarak vatandaşa hizmet sunumunun daha etkin ve verimli olması amacı ile Çan kaymakamlığı tarafında tarafından, AKALIN İŞ MERKEZİ üst katlarında hizmete devam eden İlçe Mal Müdürlüğü, Tapu müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Milli Emlak, , İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü olmak üzere toplam 6 kurum aynı çatı altında hizmet veriyor..

.Burası Çan ekibi, Çan kurum müdürlerini ziyaret ederek kolaylık çalışanlara başarılar diledi. Kurum müdürleri ziyaretimizden memnun kalarak sayenizde vatandaşlar bize rahat ulaşacak, kısa zamanda da asansörün çalışarak hizmete geçeceği sözünü verdiler.

 

TAPU MÜDÜRLÜĞÜ

 

 

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık