Reklam
DOLAR: 7.68 TL
EURO: 8.98 TL

ÖZ BESİN ET MARKET VE ŞARKÜTERİ AÇILDI

28 Ağustos 2020
232 kez görüntülendi

ÖZ BESİN ET MARKET VE ŞARKÜTERİ AÇILDI

ÖZ BESİN ET MARKET VE ŞARKÜTERİ AÇILDI

S.S.Çan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Davut TEKNE, Kızları Nurdane ÇETİN, Nuray ALÇIN ve Tuğba TÜRKSEVEN beraber Çanımıza  yeni işyeri açtılar.27 Ağustos Perşembe günü  23 Eylül okulu yanında  saat 13-00 başladı.

Başkan Davut TEKNE, Kızları Nurdane ÇETİN, Nuray ALÇIN ve Tuğba TÜRKSEVEN misafirleri hoş geldiniz diyerek işyerini gezdiler. Açılış konuşması yapan Davut tekne tümü misafirlere pandemi sürecinde ikram vermiyoruz pilavdan dönenin kaşığı kırılsın  ileriki günlerde telafi edeceğiz dedi. Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal,  ve Çanakkale AK Parti  il Başkanı         Naim Makas  istihdam yaratan  ekibi hayırlı uğurlu olsun bol kazanç dileklerini ilettiler.

Çanakkale Milletvekili AK Parti  Milletvekili Bülent Turan tek tek muhtar ve misafirleri dolaşarak bilgi alan turan Çan Devlet hastanesinin açılış müjdesi Ocak ayında açılarak 10 yeni doktar tayıini çıktığını söyledi.

Açılış kurdelesi topluca kesimi ardından Öz Besin Et Market ve Şarküteri gezildi.

Burası Çan Ekibi olarak ,hayırlı işler bereketli kazançlar dileriz.

ÖZBESİN ET MARKET VE ŞARKÜTERİ AÇILDI

ÖZBESİN ET MARKET VE ŞARKÜTERİS.S.Çan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Davut TEKNE, Nurdane ÇETİN, Nuray ALÇIN ve Tuğba TÜRKSEVEN'e yeni işyerlerinde hayırlı işler bereketli kazançlar dileriz.

Hüseyin Başaran paylaştı: 27 Ağustos 2020 Perşembe

 

  

 

  

 

        

FOTO HABER HÜSEYİN BAŞARAN

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık