Reklam
DOLAR: 7.18 TL
EURO: 8.51 TL

ÇAN ZİRAAT ODASI BAŞKANI HASAN ŞAHİN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

30 Temmuz 2020
75 kez görüntülendi

ÇAN ZİRAAT ODASI BAŞKANI HASAN ŞAHİN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

ÇAN ZİRAAT ODASI BAŞKANI HASAN ŞAHİN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Dini bayramlar, toplumsal birliği sağlayan ve millet olma duygularını tekrar ortaya koyan önemli günlerdir. Kültürümüzde ayrı bir yeri olan dini bayramların esas amacı, toplumdaki bireylerin kaynaşması, dostluk ve akrabalık bağlarının kuvvetlenmesi, birlik ve beraberliğin sağlanmasıdır.

Dini bayramlarımız, aynı zamanda kültürümüzün devamlılığını sağlayarak gelecek nesillere aktarmak açısından büyük önem taşımaktadır.

Her bayram olduğu gibi, millet olarak birlik ve beraberlik içinde bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Bayramlar, kırgınlıkların unutulduğu, toplumsal kaynaşma, paylaşma, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının doruk noktaya ulaştığı, mutlulukların birlikte yaşandığı günlerdir. Dini bayramlarımız fırsat olarak değerlendirilip, hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duygularımızı kuvvetlendirmeliyiz.

Kurban ibadetlerimizi yerine getirirken, her zaman olduğu gibi bu bayramda da ihtiyaç sahiplerini unutmamalıyız. Bu vesileyle mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, hep bir arada nice bayramlar dilerim.

Hasan Şahin

Çan Ziraat Odası Başkanı

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık