Reklam
DOLAR: 18.8 TL
EURO: 20.2 TL

BİRLİK İÇİN FEVZİ BAŞKAN, DİRLİK İÇİN FEVZİ BAŞKAN…

9 Ağustos 2020
815 kez görüntülendi

BİRLİK İÇİN FEVZİ BAŞKAN, DİRLİK İÇİN FEVZİ BAŞKAN…
Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi İl Kongrelerinin öncesinde İlçe Kongrelerinin başlamasıyla birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Çan İlçe Teşkilatında Kongre Heyecanı yaşanıyor.

Mevcut Milliyetçi Hareket Partisi Çan İlçe Başkanı Sn. Fevzi KARAKAYA Başkanlığındaki Milliyetçi Hareket Partisi Çan İlçe Teşkilatı Kongre Hazırlıklarına başladı.

Milliyetçi Hareket Partililer ile yaptığımız görüşmeler ve kamuoyu yoklamamız neticesinde Yönetim Kurulu Üyeleri, Teşkilat Mensupları ve Milliyetçi Hareket Partili Seçmenler Mevcut Milliyetçi Hareket Partisi Çan İlçe Başkanı Sn. Fevzi KARAKAYA ile yola devam etme kararlılığında.

Göreve seçildiği günden bugüne Milliyetçi Hareket Partisine Çan’da ayrı bir ivme ve sevgi kazandıran, herkes tarafından takdir edilen ve örnek alınan, her zaman Liderinin, Davasının ve Teşkilatının emrinde olan, “Çalışkan Başkan” ünvanlı Milliyetçi Hareket Partisi Çan İlçe Başkanı Sn. Fevzi KARAKAYA’ya destek amaçlı Yönetim Kurulu Üyeleri, Teşkilat Mensupları ve Milliyetçi Hareket Partili Seçmenler sosyal medya aracılığı ile destek mesajı yayınladı.

Sosyal medyada çığ gibi büyümeye devam eden Destek Paylaşımı ise aynen şöyle:

“KAHRAMANLAR BEDEL SIRASINDA EN ÖNDE, ÖDÜL SIRASINDA EN ARKADA DURANLARDIR.

Bizim tek gayemiz İlahi Kelimetullah Davasını dün nasıl en iyi şekilde temsil ettiysek, bugün ve de yarında en iyi şekilde temsil etmektir. Zor süreçte göreve seçilerek makamdan güç almak için değil, makama güç katmak için çok çalıştık ve gönüllere girdik.

Lakin bazı mihraplar, Milliyetçi Hareket Partisi üzerinde tekrar oyun kurabilmek için; 24 Haziran 2018 Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale Milletvekili Adaylarımıza küfür ve Partimize hakaret söyleminde bulunanları, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde CHP için çalışıp Seçim Sonuçları açıklanırken önümüzden kahkaha atarak geçenleri, Milliyetçi Hareket Partisini CHP ile pazarlık masasına konu edenleri, şahsi menfaat ve paranın esiri olmuş uçkur düşkünlerini kullanmaya çalışıyorlar.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sn. Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendiye ve Genel Merkez Yöneticilerimize olan inanç ve güvenimiz her zaman olduğu gibi bu süreçtede tamdır.

Allah’ın izniyle Çan’ın yine Ehline Emanet Edilmesini ve meydanın çakallara bırakılmamasını arzuluyoruz.

#BaşkanımızSensinFevziKarakaya”

 

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık