Reklam
DOLAR: 5.66 TL
EURO: 6.40 TL

     Çan Ziraat Odası Üyeleri Bursa Fuarını Gezdi

12 Ekim 2018
616 kez görüntülendi

     Çan Ziraat Odası Üyeleri Bursa Fuarını Gezdi

Çan Ziraat Odası Üyeleri Bursa Fuarını Gezdi

Tarım ve hayvancılık sektörünün önde gelen firmalarının temsilcilerinin buluştuğu Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları büyük ilgiyi görüyor. Çan  ziraat odası üyeleri her sene gittiği fuarı bu senede ziyaret etti.

16’ncı Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’ ile ‘Bursa 11’inci Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı’, TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda, TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde devam ediyor. Çevre il ve ilçelerden gelen birçok kişi fuarları ziyaret etti. Çan Ziraat  Odası Başkanı Hasan Şahin beyin organize ettiği fuarı Çan ziraat odası üyeleri beraber  ziraat Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarını  Perşembe günü gezdiler.

13 Ekim’e kadar sürecek fuarları 300-400  binden fazla kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Çan Ziraat Odası Başkanı Hasan Şahin her sene olduğu gibi bu senede16.cı Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’ ile ‘Bursa 11’inci Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarını ziyaret ettik, üyelerimize çok memnun kaldılar, yeni  ekipmanları gördüler bir günlük te olsa iş ortamından, stresten uzaklaşmış oldular, bizlerde diğer Ziraat odası başkanlarını görme ve değerlendirmeler  yapma fırsatı bulduk gelecek yıllarda fuar turlarımız devam edecek şeklinde konuştu.

 

FOTO HABER HÜSEYİN BAŞARAN.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık