Reklam
DOLAR: 33.1 TL
EURO: 36.0 TL

ÇAN KAYMAKAMI DR. EMRE NEBİOĞLU’NUN KURBAN BAYRAMI MESAJI

16 Haziran 2024
103 kez görüntülendi

ÇAN KAYMAKAMI DR. EMRE NEBİOĞLU’NUN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Reklam

ÇAN KAYMAKAMI DR. EMRE NEBİOĞLU’NUN KURBAN BAYRAMI MESAJI
“Paylaşma ve dayanışmanın en güzel şekilde yaşandığı, Milletimizin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlenerek gönül birliği oluşturduğu, insanlar arasında dostluk ve kardeşlik duygularının canlanmasına vesile olan bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Bayramlarımız; sevginin, saygının ve sosyal duyarlılığımızın arttığı, birlik ve beraberlik ruhumuzun geliştiği, kalplerimizin yumuşadığı, akraba ve komşuların ziyaret edildiği, öksüz ve yetimlerin sevindirildiği, bütün bir toplumun aynı duyarlılığı hissedebilmesine vesile olan önemli günlerdir.
Bütün bu değerleri özünde barındıran Kurban Bayramı da, özellikle yardımlaşma, dayanışma ve paylaşmayı simgelemektedir.

Bu vesileyle toplumsal birliğimizi daha da güçlü tutmalı, her türlü dayanışmayı ve bütünlüğü en güçlü şekilde göstermeliyiz.

Kurban Bayramı birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesinin yanı sıra, sevinçleri olduğu kadar sıkıntıları da paylaşmanın değerini anlayabileceğimiz bir bayramdır. Kurban Bayramı zayıf, güçlü, zengin, fakir demeden tüm İslam alemini buluşturan bir özelliğe sahiptir. Bu özel günlerin iyiliklere ve güzelliklere vesile olmasını temenni ediyorum.

Bu düşüncelerle;   tüm hemşehrilerimin  Kurban Bayramını kutluyor, sevdikleriyle birlikte mutlu ve huzurlu nice bayramlar diliyorum.”

 

Dr. Emre NEBİOĞLU

Çan Kaymakamı

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık