Reklam
DOLAR: 33.1 TL
EURO: 36.0 TL

Cumhuriyet Halk Partisi Çan İlçe Örgütü bayramlaşma programı için Menderes Parkı’nda  yapıldı.

15 Haziran 2024
136 kez görüntülendi

Cumhuriyet Halk Partisi Çan İlçe Örgütü bayramlaşma programı için Menderes Parkı’nda  yapıldı.
Reklam

 

Cumhuriyet Halk Partisi Çan İlçe Örgütü bayramlaşma programı için Menderes Parkı’nda  yapıldı.

Gerçekleşen programa CHP Çanakkale İl Başkanı Levent Gürbüz’ün yanı sıra CHP Çanakkale milletvekilleri Özgür Ceylan ve İsmet Güneşhan, Çan Belediye Başkanı Harun Arslan, Çanakkale İl Genel Meclis Üyesi Halil Ertuğrul, CHP Çanakkale il disiplin kurulu üyesi Oğuz Ezer, CHP Çanakkale İl Kadın Kolları yönetimi, kadın ve gençlik kolları, belediye meclis ve il genel meclis üyeleri ile CHP’liler katıldı.

Gerçekleşen bayramlaşma programında CHP Çan İlçe Başkanı İlhan Demiral, Çan Belediye Başkanı Harun Arslan, CHP Çanakkale milletvekilleri Özgür Ceylan ve İsmet Güneşhan ile CHP Çanakkale İl Başkanı Levent Gürbüz sırasıyla konuşma yaparken konuşmalarda  yaptılar .CHP’nin ilk genel seçimlerde iktidar olacağı  mesajını verdiler. CHP Teşkilatı Bayramlaşma için topluca Biga’ya hareket etti.

Çan Belediye Başkanı Harun Arslan yine ev sahipliğini güzel yaptı.

Çan Belediye Başkanı Harun Arslan yaptığı konuşmada. Bu bayramda yine il başkanımızın da uygun görmesiyle kıymetli milletvekillerimizin de onayı ile yine Cumartesi günü   arefe günü gerçekleştiriyoruz, bayramlar dosta akrabaya gitmek üzere hepimizin yoğun geçtiği günler oluyor arefe gününde gönüldaşlarımız ile bayramlaşarak bayramda herkese daha fazla sunabilmek amacıyla yine arefe günü planladık bu güzelliği bize yaşattığı için il başkanımıza sayın vekillerimize ilçe başkanımıza hepinizin huzurunda tekrar tekrar teşekkür ediyorum   kolay gelsin elimizde bugüne kadar uzatılmayan elleri uzatmaktan bugüne kadar yapılmayan ziyaretleri yapmaktan biliyorum aynı hedefe yürüyen insanlar olarak devam etmesini diliyorum dedi.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık