Reklam
DOLAR: 33.1 TL
EURO: 36.0 TL

Çan AK Parti Teşkilatı kurban bayramı bayramlaşmasını Menderes parkında yaptı.

15 Haziran 2024
136 kez görüntülendi

Çan AK Parti Teşkilatı kurban bayramı bayramlaşmasını Menderes parkında yaptı.
Reklam

Çan AK Parti Teşkilatı kurban bayramı bayramlaşmasını Menderes parkında yaptı.

Arife günü Menderes partinde AK parti il başkanı Naim Makas , AK ilçe Başkanı Av Sadi Yağlı, İl genel meclis üyesi Rıdvan Akkaya Çan belediyesi meclis üyeleri , kadın kolları ve partililer katıldı.

Menderes parkında saat 14.00 başlayan bayramlaşma saat 1500 kadar devam etti. açılış konuşmasını ilçe Başkanı Sadi Yaptı. Kurban bayramı telaşsından bayramlaşmayı parti olarak bugüne hoş geldin diyorum Bayramınızı tebrik ediyorum diyerek. sözlerini il Başkanı Naim Makasa bıraktı.

Naim Makas ise Bizler Cumhur ittifakında yol yürürken bir pazarlık değildir bunun da en büyük örneği budur diye düşünüyorum kıymetli arkadaşlar her yönüyle farklı bir bayrama hep beraber girdik bu bayram okullarımız kapandı tatile çıktı öğrencilerimiz liseli gençlerimiz kardeşlerimiz sınava girdi tüm arkadaşlarımıza teşkilatımızda bulunan kardeşlerimizin evlatlarına inşallah hayırlı bir gecelik gelecek diliyorum geleceklerin yazıldığı bu dönemde sonuçların kendini Hayır getirmesini memleketimize Hayır getirmesini temenni ediyorum yine bu bayramda okulların kapanması ile beraber büyük bir trafik yoğunluğu var görüyoruz kardeşlerimiz yolculuklar Lütfen yolculuklarımızı sağlıklı ve güvenli bir şekilde yapalım hayırlı uzun zamandır İnşallah yaptığımız ziyaretlere dikkat çekerek. Komşu ilçe Biga’ya bayramlaşma programına hareket etti.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık