Reklam
DOLAR: 33.1 TL
EURO: 36.0 TL

Meraklı Zürafa Anaokulu yıl sonu etkinliği yapıldı.

12 Haziran 2024
221 kez görüntülendi

Meraklı Zürafa Anaokulu yıl sonu etkinliği yapıldı.
Reklam

Meraklı Zürafa Anaokulu yıl sonu etkinliği yapıldı.

Meraklı Zürafa Anaokulu Yıl Sonu Etkinliği Çan Belediye Başkanı Harun Arslan , Çan Jandarma komutanı Kıdemli Üsteğmen Levent Çalış, Çan ilçe sağlık müdürü Dr Nilay Madan öğretmenlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.

Özel Meraklı Zürafa Anaokulu Kurucusu” Mustafa Mumcu Etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize ve katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz dedi.

.. Özel Meraklı Zürafa Anaokulu Kurucusu” Mustafa Mumcu hoş geldiniz kendi adıma hiç unutmayacağım çünkü okulların kapanmasından sonraki haftaya denk gelmesi ile başlayan Bir hafta önce almamız gerekti haliyle okulların kapanma Haftasına denk geldi ayın 12’siydi 13’üydü 11’i derken yine bir sıkıntı yaşadık Okulumuzun önünde yapmak istiyorduk fakat görüştüğümde arkadaşlarla görüştüğümde Herhangi bir sıkıntı olmayacağından bahsetmişlerdi ki esnaf günleri iftarlar ve dairelerde sokaklar hep kapatılıyordu bize uygun görülmedi ve resmi olarak izin verilmedi. O yüzden yeni bilgiler arayışına girdik görüştük ama mezuniyet haftası olduğu için oralarda doluydu en son müdürümüz sağ olsun, Milli Eğitim müdürümüz sağ olsun ilkokulun bahçesini kullanmamıza müsaade ettiler onları buradan teşekkür ediyorum .Tabii organizasyonu çok başka hazırlayıp son hafta işi değiştirmek de çok zordu .Bizler adına nihayetinde karşınızdayız eksiklerimiz var tabelamızda isimler yazıyordu Bayraktar vardı ama hepsi düştü delikleri açmamız gerekti dedi saniyeye anlamsız dediklerimiz var bunların için affola diyoruz güzel gösterilerini olacak ve güzel anılarla bu akşam buradan ayrılacağız kontenjanımız %90 oranında doldu. 80 öğrencimiz var. Bunun için Herkese teşekkür ederim %10’luk 3-4 yaş ve 4 yaş 2 4 5 yaş grubunda yerimiz var sadece herkesin kaleminden dolayı teşekkür ederiz bu sene uzun bir aradan sonra ki yaklaşık herhalde 12 senedir yapmıyorduk bir yaz okulu yapacağız orada da haftada 5 gün oyunları ağırlıklı bir program çocuklarımızın karşısında olacak daha çok uyumlu bir oyuncu beyinleri hazırlık anlamında çalışmalar yapacağız bunun yanında masaüstü zeka oyunları da oynayacağız tabii ki ama biraz daha kağıt ağırlıklı olacak bunun yanında yüzmeye gideceğiz .Haftada iki gün eğlenceli bir aylık süre geçirmeyi planladık şeklinde konuştu.

Çan Cumhuriyet Okulu bahçesinde Salı günü saat 19-00 başlayan program 21-30 kadar devam eti.80 öğrenci Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ardından sırayla çeşitli oyunlar ile gösterilerini tamamladı.

Son sınıf mezun olan öğrenciler mezuniyet belgelerini alarak topluca havaya kep fırlattılar. Program sonunda öğrenciler kıyafetlerini çıkarak oyun Salonlarında zıp zıplar ve robotlarla zevkli dakikalar yaşadılar.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık